Çırağan Caddesi No 7/ 5 Beşiktaş İstanbul     Telefon:  0216. 545 75 61      email:  admin@cartoononlines.com

 

İnteraktif Cd-Rom  Şirketinizi, kurumunuzu, ürün ve hizmetlerinizi, kaliteden taviz vermeden tanıtmak için, ülkemizin en deneyimli ve yaratıcı CD-Rom tasarım ekibini hizmetinize sunuyoruz.

 

Etkileşimli-animasyonlu butonlar, kolay menü erişimi, yükleme(setup) gerektirmeden direkt CD'den çalışma üstünlüğü, %100 tüm windows sisteminlerinde çalışma garantisi ile CD-Rom tanıtımlarınızı hazırlatabilmektesiniz.

 

Seslendirme, müziklendirme, betacam video çekim-montaj, animasyon, ve yazılım imkanlarımızla, CD-Rom tanıtımlarınız hedefine en prestijli şekilde ulaşmış olacaktır.

 

DVD Rom digital görsel ve işitsel malzemelerin sunumunda en kapasiteli olanakları sunar. Mevcut filmlerinizin, müzik ve bilgilerinizin DVD Movie ve DVD-Rom olarak sunuma hazırlanmasında işinizi kusursuzluğa taşıyoruz.

Bunun yanında, DVD formatında mevcut olan çalışmalarınızın, hiç bir görüntü kaybı olmadan standart bilgisayar cd'lerine aktarılması yapılabilmektedir. Özel sıkıştırma teknikleri ile uygulanan çalışma sonunda, DVD sürücüsü olmayan bir bilgisayarda, normal cd sürücü ile filminizi aynı kalitede seyredebilmeniz artık mümkün. Ayrıca, bir DVD'ye kayıpsız 5 DVD film yedekleme imkanına da bizimle sahipsiniz.

CD-ROM Tasarım - CD , VCD  ve DVD çoğaltım - 3 Boyutlu Modelleme ve Animasyon - Film Yapım ve Montaj

Müzik Yapım , Seslendirme ve Dublaj - Çizgi Film Yapım - Oyun Yapım - Dergi Reklam ve Grafik Tasarım - Web Tasarım

 Fotograf Çekimi - Mimari Tasarım ve Perspektif - Endüstriyel Tasarım - Fuar Stand Tasarım - Tanıtım - Organizasyon 

 

 

Deutsch

English

Türkçe

Française

العربية