Çırağan Caddesi No 7/ 5 Beşiktaş İstanbul     Telefon:  0216. 545 75 61      email:  admin@cartoononlines.com

Deutsch

English

Türkçe

Française

العربية

 

Web Site Dizaynı Teknolojinin hızla gelişmesiyle ve global pazarın giderek genişlemesiyle,  firmalar için rekabet üstünlüğü sağlayan, gerekli  bir araç haline geldi. Firmalar web siteleri sayesinde yeni satış ve pazarlama kanalları açtıkları gibi, yeni çalışma biçimlerine uyum sağlama açısından da  büyük bir esneklik kazandılar.  Web Sitelerinin olanaklarından yararlanan firmalar, yeni global piyasaların taleplerine hızla karşılık verebilme şansı yakalamaktadır.

Web siteleri , satış ve enformasyonun yanı sıra pazarlama alanında da belirgin avantajlar sağlar. Web sitesi satış terminallerini izlemek için programlanabilir.  Böylece, müşteriler ve beğenileri  üzerine zengin pazarlama verileri elde edilir. Bu  veriler hem satış sonrası hizmetleri yürütmek,  hem de gelecek satış kampanyaları için müşteri profili çıkarmak amacıyla kullanılır.

İnternet üzerindeki Web Sitensi herkese açık bir satış standıdır. Web sitesinin sağladığı etkileşim olanağı, müşterilere tüm ürün çeşitlerinin resimlerini görme, ve spesifik ürünler hakkında metinsel bilgi alma olanağı sağlar. Böylece müşteriler ekranda gördükleri "menü"lerden istedikleri seçimleri yapabilir, İlgilendikleri ürünler hakkında teknik ve fiyat detayları gibi bilgiler sağlayan çıktılar alabilirler.

 

Mağazanıza uğrayan müşterilerin yaklaşık yarısı hiçbirşey satın almadan çıkıp gidebilirler. Bunun birkaç nedeni vardır. Satış personeli, ürünler hakkında yeterli bilgi sunmaz; müşteriler alacakları ürünlerin veya ürün kombinasyonlarının evlerinde nasıl duracağını kestiremezler, belli bir maldan dükkanda kalmamıştır, müşteriler aradıkları bilgiyi karmaşık broşürün neresinde bulacaklarını bilemezler, müşteriler bir satış elemanın gelip kendileri ile ilgilenmesini beklerken sıkılıp giderler.

 

Web sitesi ise firmanızın 7 gün 24 saat açık, satış ve pazarlama standıdır. Web sitesi sıkmaz, yorulmaz, aynı anda yüzlerce müşteriyle  ilgilenir, kusursuz ve eksiksiz bilgilendir. Müşteriler hakkında veriler toplar ve sonraki pazarlamalarınızın yapılanmasına ışık tutar.

 

 

Web sitenizin, kaliteli sayfa tasarımlarıyla hazırlanması ve yayınlanmasında gerçek profesyonellerden oluşan ekibimizle çalışarak herkesden bir kaç adım önde olabilirsiniz

admin@cartoononlines.com  

 

  İsim tespiti ve tescili : www.isminiz.com  (Tercihe göre ".com.tr" ".net" veya ".org" olabilir.) 

Sitenin yapım ve uygulama haritasının çıkarılması 

Site ile ilgili resim, metin, film gibi materyallerinin  web ekibimize teslimi.

  Sayfa tasarımlarının, grafiklendirmenin, animasyonların  web programlamaların, etkileşim yazılımlarının  yapımı. (Tasarım-Yapım Aşaması) 

  Sitenizin testlerinin yapılması ardından, Kurulum (setup)  hosting  hizmetinin başlangıcı ve sitenin işler hale  geçişi.

 

 
 

CD-ROM Tasarım - CD , VCD  ve DVD çoğaltım - 3 Boyutlu Modelleme ve Animasyon - Film Yapım ve Montaj

Müzik Yapım , Seslendirme ve Dublaj - Çizgi Film Yapım - Oyun Yapım - Dergi Reklam ve Grafik Tasarım - Web Tasarım

 Fotograf Çekimi - Mimari Tasarım ve Perspektif - Endüstriyel Tasarım - Fuar Stand Tasarım - Tanıtım - Organizasyon